Makale Rewrite

Makale Rewrite

Makale Rewrite özelliği ile, web sitenizde bulunan herhangi bir makalenizi, konu alt başlıklarınız korunacak şekilde, yeniden yazdırabilirsiniz. Böylece makalenizin başlıkları tutulurken, içerik tamamen tazelenmiş olur. Makale yeniden yazdırma işlemi GPT-4 ile yapılmaktadır.

Öncelikle web sitenizi FatGPT hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Web sitenizi FatGPT’ye nasıl bağlayacağınızı öğrenmek için, Siteler başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

Hesabınızın sol kısmında bulunan “Makale Rewrite” bölümüne tıklarsanız, aşağıdaki gibi bir sayfa açılacak.

makale ozgunlestirme

 

Buradan, sitenizde bulunan makalelerin bilgisini FatGPT hesabınıza çekip makaleyi yeniden yazım işlemini yapabilirsiniz. İsterseniz sitenizde yayınlanmış olan son 20 içeriği, isterseniz de anahtar kelime ile arayıp dilediğiniz makaleyi yeniden yazdırabilirsiniz.

İçeriklerin bulunduğu web sitenizi menüden seçip, yeniden yazdırmak istediğiniz makaleleri getirmek için “Getir” butonuna basın. Makaleleriniz FatGPT hesabınıza birkaç saniye içinde çekilecek ve sayfada liste şeklinde görünecektir.

makale ozgunlestirme 3

makale ozgunlestirme 4

 

Hangi makaleleri yeniden yazdırmak istediğinizi listeden seçin. Tablo menüsünde “Evet” işaretlerseniz, makaleniz yeniden yazdırılırken içeriğe bazı tablolar da eklenecektir. “Hayır” işaretlerseniz, içeriğe tablo eklenmeyecektir. Ayarlamaları yaptıktan sonra listenin üst kısmında bulunan “Seçilen İçerikleri Özgünleştir” butonuna basın.

Artık başka hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Makaleleriniz otomatik olarak yazdırılmaya başlayacaktır.

 

Makaleleriniz başarıyla yeniden yazdırıldıktan sonra, otomatik olarak web sitenize yüklenecektir. FatGPT ile yeniden yazdırma talimatı verdiğiniz makaleleri web sitenizde kontrol ederseniz, birkaç dakika içinde, makalelerinizin yeniden yazdırılmış versiyonlarının otomatik olarak web sitenize gelmeye başladığını görebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

payments
Call
WhatsApp